Kurzy

okt
2019

Informácie pre účastníkov kurzov

Veľmi nás to mrzí, ale z dôvodu momentálnej situácie spôsobenej pandémiou Covid-19 sú lezecké kurzy a krúžky organizované každoročne v zimnej sezóne presunuté na neurčito.

Kurzy a krúžky sme zvykli každoročne organizovať od novembra do marca na lezeckej stene v Ružomberku. Zdravie našich inštruktorov, členov a účastníkov krúžkov a kurzov je pre nás však prvoradé a preto krúžky a kurzy tento rok nezačnú v štandardnom termíne. Ak to situácia dovolí, krúžky a kurzy začnú fungovať od januára 2021. O všetkom vás budeme všas informovať na našom webe a Facebooku.

V prípade otázok, volajte alebo píšte - Július Stančok, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0904 624 918. Vaše otázky môžete tiež napísať do skupiny na Facebooku.

Ďakujeme za pochopenie!

Oznamy

Členské preukazy SHS JAMES za rok 2020 si môžete prevziať u J. Stančoka.


Pre členov HK IAMES Ružomberok je k dispozícii vŕtačka na preisťovanie lezeckých ciest a tiež boldermatka.

Najnovšie články

  • Prestavba lezeckej steny v roku 2020

    V júni 2020 členovia HK IAMES Ružomberok za 32 dní zrekonštruovali a rozšírili lezeckú stenu v Ružomberku. Výsledkom viac než 1258 hodín prác je stena s moderným vzhľadom a dvojnásobnou plochou oproti tej pôvodnej.

Pripojte sa k nám na Facebooku

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme každoročne organizovať Ulenfeldov pohár v lezení na umelej stene.

Prečítajte si viac...

Kontaktujte nás

© 2015, HK IAMES Ružomberok, webdesign INTELI.SK