Veľmi nás to mrzí, ale z dôvodu momentálnej situácie spôsobenej pandémiou Covid-19 sú lezecké kurzy a krúžky organizované každoročne v zimnej sezóne presunuté na neurčito.

Kurzy a krúžky sme zvykli každoročne organizovať od novembra do marca na lezeckej stene v Ružomberku. Zdravie našich inštruktorov, členov a účastníkov krúžkov a kurzov je pre nás však prvoradé a preto krúžky a kurzy tento rok nezačnú v štandardnom termíne. Ak to situácia dovolí, krúžky a kurzy začnú fungovať od januára 2022. O všetkom vás budeme všas informovať na našom webe a Facebooku.

V prípade otázok, volajte alebo píšte - Július Stančok, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0904 624 918. Vaše otázky môžete tiež napísať do skupiny na Facebooku.

Ďakujeme za pochopenie!

Oznamy

V sobotu, 15.10.2022 od 9:00 sa na Halinách uskutoční tradičné ukončenie letnej lezeckej sezóny spojené s brigádou.


Členské preukazy si môžete vyzdvihnúť u J.Stančoka.


Pre členov HK IAMES Ružomberok je k dispozícii vŕtačka na preisťovanie lezeckých ciest a tiež boldermatka.

Najnovšie články

  • Ulenfeldov pohár 2022

    V sobotu 19. novembra 2022 sa v telocvični Združenej strednej školy v Ružomberku uskutoční už IX. ročník oblastnej súťaže v lezení na umelej stene - Ulenfeldov pohár 2022.

Pripojte sa k nám na Facebooku

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme každoročne organizovať Ulenfeldov pohár v lezení na umelej stene.

Prečítajte si viac...

Kontaktujte nás

© 2015, HK IAMES Ružomberok, webdesign INTELI.SK

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke.