• 2 % - podporte HK IAMES Ružomberok

  2 % - podporte HK IAMES Ružomberok

 • Ulenfeldov pohár 2022

  Ulenfeldov pohár 2022 - preteky v športovom lezení

 • Lezecká stena Ružomberok

  Lezecká stena v Ružomberku je prístupná v utorok, štvrtok a nedeľu podľa rozpisu.

 • Horolezecký klub IAMES Ružomberok

  Zistite viac o HK IAMES Ružomberok

 • Lezecké lokality

  Lezecké lokality v dolnom Liptove

Veľmi nás to mrzí, ale z dôvodu momentálnej situácie spôsobenej pandémiou Covid-19 sú lezecké kurzy a krúžky organizované každoročne v zimnej sezóne presunuté na neurčito.

Kurzy a krúžky sme zvykli každoročne organizovať od novembra do marca na lezeckej stene v Ružomberku. Zdravie našich inštruktorov, členov a účastníkov krúžkov a kurzov je pre nás však prvoradé a preto krúžky a kurzy tento rok nezačnú v štandardnom termíne. Ak to situácia dovolí, krúžky a kurzy začnú fungovať od januára 2022. O všetkom vás budeme všas informovať na našom webe a Facebooku.

V prípade otázok, volajte alebo píšte - Július Stančok, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0904 624 918. Vaše otázky môžete tiež napísať do skupiny na Facebooku.

Ďakujeme za pochopenie!

Oznamy

Členské preukazy pre rok 2023 si môžete vyzdvihnúť u J. Stančoka (0904 624 918) po osobnom dohovore.

Preukazy objednávame postupne v skupinách, ako prichádzajú platby. Akonáhle nám SHS JAMES preukazy zašle, členov informujeme o ich doručení SMS-kou.


Pre členov HK IAMES Ružomberok je k dispozícii vŕtačka na preisťovanie lezeckých ciest a tiež boldermatka.

Najnovšie články

 • Klubová brigáda a lezenie na Komjatnej 2023

  Všetkých členov a priateľov klubu pozývame v nedeľu, 11. júna 2023, na klubovú brigádu a spoločné lezenie do skalnej oblasti Komjatná, ktorá je od roku 2023 v správe nášho horolezeckého klubu.

Pripojte sa k nám na Facebooku

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme každoročne organizovať Ulenfeldov pohár v lezení na umelej stene.

Prečítajte si viac...

Kontaktujte nás

© 2015, HK IAMES Ružomberok, webdesign INTELI.SK

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke.