Všetkých členov a priateľov klubu pozývame v nedeľu, 2. júna 2024, na klubovú brigádu a spoločné lezenie do skalnej oblasti Komjatná.

Doprava

Ak skalnú oblasť Komjatná nepoznáte, parkovanie je možné priamo pri ceste pred vjazdom do Studničnej. Ak by mal niekto problém s dopravou, ozvite sa J. Krnáčovi a niečo určite vymyslíme.

Brigáda

Od 9:00 sa uskutoční brigáda na skalách pod vedením správcu skál J. Krnáča a M. Hrnčiara. Brigáda bude zameraná na čistenie lezeckých ciest od rastlín a voľných kameňov.

Ak môžete, so sebou si okrem lezeckého vybavenia prineste pomôcky vhodné na čistenie ciest, ako motičky, čističe špár, metličku, kýblik a podobne. K dispozícii bude aj náradie, ktoré máme v klube.

Po brigáde bude zabezpečené tiež drobné občerstvenie.

komjatna

Oznamy

Členské preukazy pre rok 2023 si môžete vyzdvihnúť u J. Stančoka (0904 624 918) po osobnom dohovore.

Preukazy objednávame postupne v skupinách, ako prichádzajú platby. Akonáhle nám SHS JAMES preukazy zašle, členov informujeme o ich doručení SMS-kou.


Pre členov HK IAMES Ružomberok je k dispozícii vŕtačka na preisťovanie lezeckých ciest a tiež boldermatka.

Najnovšie články

  • Klubová brigáda a lezenie na Komjatnej 2024

    Všetkých členov a priateľov klubu pozývame v nedeľu, 2. júna 2024, na klubovú brigádu a spoločné lezenie do skalnej oblasti Komjatná.

Pripojte sa k nám na Facebooku

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme každoročne organizovať Ulenfeldov pohár v lezení na umelej stene.

Prečítajte si viac...

Kontaktujte nás

© 2015, HK IAMES Ružomberok, webdesign INTELI.SK

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke.